AK PARTİ’DE 6 İLÇE İÇİN KARAR VERİLDİ: “4’Ü GİTTİ...

AK PARTİ’DE 6 İLÇE İÇİN KARAR VERİLDİ: “4’Ü GİTTİ 2’Sİ KALDI”

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül’ün Ankara temaslarında 6 ilçe hakkında da karara varıldı. 4 ilçede değişiklik kararı alınırken 2 ilçede mevcut başkanlarla yola devam edilecek.

13 Mart 2018 - 19:40

Gazetem İzmir - Göreve geldiği günden bu yana kongre takvimini hızlandıran AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül’ün Ankara temasları sonrası 6 ilçe hakkında da karara varıldı. 4 ilçede başkan değişikliğine gidilirken 2 ilçede aynı başkanlarla göreve devam kararı çıktı.

4 İLÇEDE DEĞİŞİKLİK

Şengül’ün Ankara ziyaretinden çıkan karara göre Konak, Gaziemir, Çeşme ve Güzelbahçe’de değişiklik yapılacak, Karaburun ve Urla ilçelerinde mevcut başkanlar yola devam edecek. Edinilen bilgilere göre Konak ilçe başkanı Temel Yıldırım’ın yerine Konak Belediye Meclis üyesi ve Grup Başkanvekili Mehmet Sait Başdaş, Gaziemir’de Hüseyin Uzun’un yerine AK Parti İzmir İl Başkan yardımcısı Nazmi Yılmaz, Çeşme ilçe başkanı Alparslan Ertürk’ün yerine İlter Etike, Güzelbahçe’de ise vefat eden Vasfi Şentürk’ün yerine ilçe kadın kolları başkanı Burdu Derici geçecek.

KARABURUN VE URLA DA DEĞİŞİKLİK YOK

AK Parti Urla ve Karaburun ilçe başkanları güven tazeleyecek. Urla’da Ahmet Olgun Bilici, Karaburun’da ise Adem Avcı yapılacak kongrenin ardından göreve devam edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP ve İYİ Parti anlaştı: İstanbul, Ankara ve İzmir...
CHP ve İYİ Parti anlaştı: İstanbul, Ankara ve İzmir...
Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı ilk kez konuştu:
Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı ilk kez konuştu:...