AK Parti İzmir’de 4 ilçenin kongre takvimi netleşti

AK Parti İzmir'de 4 ilçenin kongre takvimi netleşti

AK Parti'de 11 ilçe kongre takviminde ileri bir tarihe ertelenen Seferihisar dışında sona yaklaşılırken, yeniden değerlendirilmeye alınan 19 ilçeden mevcut ilçe başkanlarıyla yola devam kararı verilen 4 ilçenin kongre tarihleri de netleşti. AK Parti Selçuk İlçe Kongresi 23 Mart Cuma günü gerçekleştirilecek. Balçova, Narlıdere, Buca ilçe kongreleri ise 25 Mart tarihinde yapılacak. 

13 Mart 2018 - 15:01

AK Parti'de 11 ilçeyle başlayan ilçe kongre takvimi sürüyor. Göreve gelir gelmez 11 ilçenin mevcut başkanlarıyla yola devam kararı veren ve 3 Mart'ta Bergama ile başlayan ilçe kongre startını veren AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, yeniden değerlendirilmeye alınan 19 ilçeden 4'ünde de aynı başkanlarla kongreye gitme kararı vermişti. 

SEFERİHİSAR ERTELENMİŞTİ,11 İLÇE KONGRE TAKVİMİNDE SONA GELİNİYOR 

11 ilçe kongresinden iptal edilerek ileri bir tarihe alınan Seferihisar dışında geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen Karabağlar, Menteres, Torbalı kongreleri ile birlikte 8 ilçenin kongreleri gerçekleştirildi, başkanları güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi. 18 Mart pazar günü gerçekleştirilecek Kemalpaşa ve Bayraklı kongreleri ile birlikte 11 ilçelik kongre takviminin 10'u tamamlanmış olacak. 

ŞENGÜL, ANKARA MESAİSİNİ SÜRDÜRÜYOR 

Öte yandan AK Parti Genel Merkezi'nin 5 koordinatör gönderdiği ve yeniden değerlendirilmeye alınan 19 ilçeden 4'ünde de mevcut başkanlarla yola devam kararı veren AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, geri kalan 15 ilçenin 3'e indirilen adaylarıyla ilgili süreci netleştirmek için Ankara'da mesai yapıyor. 

SELÇUK 23 MART, BALÇOVA, NARLIDERE VE BUCA 25 MART'TA 

İl Başkanı Şengül'ün yeniden devam kararı verdiği Selçuk, Balçova, Narlıdere, Buca ilçelerinin kongre takvimi de netleşti. Belirlenen takvime göre Selçuk İlçe kongresi 23 Mart Cuma günü, 14.00'te, Belediye Tiyatro Salonu'nda; Balçova Kongresi 25 Mart Pazar günü saat 11.00'de gerçekleştirilecek. AK Parti Narlıdere İlçe Kongresi 25 Mart pazar günü 13.00'te, Narlıdere Belediyesi Nar Bel Düğün Salonu'nda yapılacak. Buca İlçe Kongresi ise 25 Mart Pazar günü Serdar Yereli Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP ve İYİ Parti anlaştı: İstanbul, Ankara ve İzmir...
CHP ve İYİ Parti anlaştı: İstanbul, Ankara ve İzmir...
Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı ilk kez konuştu:
Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı ilk kez konuştu:...