O Ses Türkiye’de Hadise’den çılgın teklif! Herkesin ağzı...

O Ses Türkiye'de Hadise'den çılgın teklif! Herkesin ağzı açık kaldı...

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye son bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitledi. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan O Ses Türkiye yarışmasında, yine ilginç anlar yaşandı. Son bölümde yarışmacı Safi Ocak'ın performansından çok etkilenen Hadise, yaptığı teklifle herkesin ağzını açık bıraktı.

25 Kasım 2018 - 13:59 - Güncelleme: 25 Kasım 2018 - 14:01

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye son bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitledi. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan O Ses Türkiye yarışmasında, yine ilginç anlar yaşandı. Son bölümde yarışmacı Safi Ocak'ın performansından çok etkilenen Hadise, yaptığı teklifle herkesin ağzını açık bıraktı.

O Ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Safi Ocak,'Artık Kısa Cümleler Kuruyorum' şarkısıyla seyircinin karşısına çıktı. Sesiyle büyük beğeni toplayan Safi Ocak, Hadise'den geri çevrilmeyecek teklif aldı. Hadise, başarılı yarışmacıya "Stüdyo paranı ve şarkını ben karşılıyorum. Çıkaracağın single için senin yanındayım. Destekliyorum seni' dedi.

Hadise'nin bu teklifi seyirciden alkış alırken, yarışmacı da yoluna Hadise ile devam etme kararı aldı. Hadise'nin teklifinden sonra ise diğer jüri üyeleri ne teklifte bulunacağını bilemedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ESHOT otobüsü Gana’da görüldü
ESHOT otobüsü Gana’da görüldü
Rize Emniyet Müdürü vuruldu
Rize Emniyet Müdürü vuruldu