"Seçim öncesi vatandaşın gözü boyanmaya...

"Seçim öncesi vatandaşın gözü boyanmaya çalışılıyor"

İzmirli İşadamı Ümit Aydın, Gültepe Mahallesi’ndeki imar planı tadilatını eleştirdi.

09 Ekim 2018 - 15:32 - Güncelleme: 09 Ekim 2018 - 17:50

Gazetem İzmir - İzmirli İşadamı Ümit Aydın, Konak Belediye Meclisi’nde gündeme gelen Gültepe İmar Planı tadilatı hakkında açıklamalarda bulundu. Aydın açıklamasında geçtiğimiz günlerde yapılan belediye meclis toplantısında AK Partililerin ‘hayır’ oyu vermesine çoğunluğun CHP’li meclis üyelerinde olması sebebiyle hayata geçirildiğini söylediği imar tadilatının hiçbir işe yaramayacağını söylerken, seçim öncesi vatandaşın gözünün boyanmaya çalışıldığını da vurguladı.

700 metre kare bir alana yeni inşaat ruhsatı verilmesi için 5 ev sahibinin bir araya gelmesiyle 5 katlı bina yapılacağını ayrıca bunun yanında bir de yeşil alan bırakacağını söyleyen Aydın, “Hatırı sayılır bir imar tadilatı olması için 8 kattan aşağı vermemesi gerekiyordu. Gültepe İzmir’in depreme dayanıklı zemini kayalık olan en sağlam olan bölgelerden bir tanesi. Bu Gültepe için hatırı sayılır bir imar planı değil” dedi.

Ümit Aydın’ın konuyla ilgili tam açıklaması şu şekilde:

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Karakus
  3 ay önce
  Sn ümit aydın yazdıklarınız tamamiyle doğrudur Bir CHP'li olarak utanıyorum. Yeter artık deyişsin bu düzen bizlerde iktidar partiye mensup il ve ilçeler gibi hizmet görmek istiyoruz Bunlar devletten destek alıp cebe attıkları yeter artık Deyişsin bu düzen saygılar.
 • Ümit aydın
  3 ay önce
  Evet tam sırası bizler için doğduğum yer değil doyduğum yer deme zamanıdır. İdeolojik fikirlerin esaretinden kurtulma zamanıdır. Çevremize eşimize dostumuza 1 kez şans vermeliyiz demek zorundayız
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dualarla uğurlandılar
Dualarla uğurlandılar
CHP İzmir'de neler olacak?
CHP İzmir'de neler olacak?