Reklam

Kılıçdaroğlu’na CHP İzmir’den tam destek: 'Yanındayım'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, partisinin İzmir Seferihisar’da gerçekleştirdiği TBMM CHP Grubu 27’nci Dönem 5. Çalışma Toplantıları açılış programında yaptığı çağrı İzmir'den karşılık buldu.

Kılıçdaroğlu’na CHP İzmir’den tam destek: 'Yanındayım'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, partisinin İzmir Seferihisar’da gerçekleştirdiği TBMM CHP Grubu 27’nci Dönem 5. Çalışma Toplantıları açılış programında yaptığı çağrı İzmir'den karşılık buldu.

Kılıçdaroğlu’na CHP İzmir’den tam destek: 'Yanındayım'
23 Eylül 2022 - 13:35

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İzmir Seferihisar’da gerçekleştirdiği TBMM CHP Grubu 27’nci Dönem 5. Çalışma Toplantıları açılış programında kararsızlara karar verin çağrısı yaptı. Üstü kapalı olarak Cumhurbaşkanı adaylığını hatırlatan Kılıçdaroğlu, "Bu mücadelede halk düşmanlarını birlikte yeneceğiz. Adalete susamış insanımızla kurtuluşu beraber getireceğiz. Siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarının sesi çıkmıyor. Bazılarınızın da isteyerek ya da istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz yenmeyecek miyiz? Benimleyseniz benimle olduğunuzu artık hissetmek istiyorum. Sırtımı size yaslayacağımı bilmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

‘’Yanındayım’’

Kılıçdaroğlu’nun sözleri sonrası CHP İzmir’den ardı ardına ‘yanındayım’ paylaşımları yapıldı. CHP İzmir Milletvekilleri ve belediye başkanları Twitter üzerinden CHP Lideri Kılıçdaroğlu’na destek verdi. 

CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel: Bedeli ne olursa olsun, aydınlık bir Türkiye için yanındayım. 

CHP Genel Başkan Başdanışmanı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan:  Halk düşmanlarını yenmek için yanınızdayız Genel Başkanım. 

CHP PM Üyesi Devrim Barış Çelik: Türkiye’nin müreffeh yarınları için yanındayım. 

CHP PM Üyesi ve İzmir Milletvekili Ednan Arslan: Bu halk düşmanlarını beraber yeneceğiz…’ Bu uğurda, Yolumuzda Tek Yoldaşımız da! Seninleyiz Sayın Genel Başkanım…

CHP YDK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahir Polat: Tavrımız net! Yanınızdayız Sayın Genel Başkanım.

CHP İzmir Milletvekili Kani Beko: Demokrasi, eşitlik ve gelecek mücadelesinde her şartta ve koşulda Sn. Genel Başkanımızın yanındayım. gelecek aydınlık günler güzel ülkemin her noktasını aydınlatacak. 

CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel: İlk günden son güne… Yürekten sevgiyle… İnançla, kararlılıkla. 

CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır: Aydınlık ve refah yarınlar için, Adalet ve özgürlük için, Cumhuriyetimizi yeniden demokrasiyle taçlandırmak için... Türkiye'nin umudu Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanındayım. 

CHP İzmir Milletvekili  Sevda Erdan Kılıç: Hak, Hukuk, Adalet mücadelende; barış ve huzur dolu bir Türkiye için yanındayım. 

CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu: Hep umutla... Hep yan yana yanındayıM. 

Başkanlardan tam destek 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer: Umut, barış ve adalet dolu bir Türkiye için Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanındayım. 

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur: Sayın genel başkanım, sizin liderliğinizde, girilecek her yolda her zaman yanınızdayız. 

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin:  Vatan ve millet sevdasını her şeyin önünde tutan, hak, hukuk, adalet ve insanca yaşam mücadelemizin lideri, her zaman yanındayım. 

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin: Ortak geleceğimizi inşa etmek; demokrasimize, hak, hukuk ve adalete sahip çıkmak için her zaman Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu'nun yanındayım.

Çiğli Belediye Başkanı Utku Gürmrükçü: Demokratik, Özgür ve Aydınlık bir Türkiye için geçmişte olduğu gibi bugün de yarın da her daim yanındayım Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu.