Reklam

İvana Sert Annesinin Elbiselerini Giyiyor

Moda tasarımcısı İvana Sert, annesinin elbiselerini sakladığını ve kullandığını belirterek, elbiselerin birkaç yerini değiştirerek giydiğini söyledi.

İvana Sert Annesinin Elbiselerini Giyiyor

Moda tasarımcısı İvana Sert, annesinin elbiselerini sakladığını ve kullandığını belirterek, elbiselerin birkaç yerini değiştirerek giydiğini söyledi.

İvana Sert Annesinin Elbiselerini Giyiyor
29 Nisan 2014 - 15:38

Moda tasarımcısı İvana Sert, annesinin elbiselerini sakladığını ve kullandığını belirterek, elbiselerin birkaç yerini değiştirerek giydiğini söyledi. Ondokuz Mayıs Üniversitesi (Omü) Gençlik Topluluğu tarafından Gençlik Kültür Sanat Festivali düzenlendi. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve 3 gün sürecek festivalin ilk konuğu Türkiye'de Moda üzerine iz bırakmış ve çeşitli televizyon kanallarında yaptığı Moda programları ile dikkatleri üzerine çeken İvana Sert oldu. Sert, Omü Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi'nde üniversiteli öğrencilerle Moda üzerine söyleşide bir araya geldi. Söyleşide öğrencilerin Moda ile ilgili sorularını cevaplayan İvana Sert, 10 yıldır modanın içersinde olduğunu söyledi. Sert, "Moda benim için bir yaşam tarzı. Ben modadan etkileniyorum. Her şey dikkatimi çekiyor. Küçükken bile ne giyeceğimi, kendimi biraz daha farklı nasıl gösteririm diye pantolonlarımı kesiyordum, saçlarımı değiştiriyordum" dedi. "ANNEMİN ELBİSELERİNİ SAKLIYORUM VE KULLANIYORUM" Eski giysileri değiştirip giymeyi sevdiğini ifade eden İvana Sert, "Ben eski giysileri çok seviyorum. Annemin elbiselerini saklıyorum ve kullanıyorum. Özel dikişler atarak ve birkaç yerini değiştirerek giyiyorum. Benim için özel giysiler oluyor. Kimse ile pişti olamıyorsunuz, teksiniz. Moda sürekli böyle değişiyor. Bu sene 1980'lilerin kıyafetleri moda. Her sene sürekli değişiyor. Ben herkese şık ama ekonomik giyinmeyi tavsiye ediyorum. Çünkü pahalı elbiseler ve eteklerin alınmasına gerek yok. Ama ayakkabı çok önemli, güzel ayakkabınız olsun. Pazardan bile alışveriş yapıyoruz" diye konuştu. "SURVİVOR'I KABUL ETMEDİM" Daha sonra bir basın mensubunun "Sizi Türkiye'de sarışın biliyoruz, klasik bir tarzınız var. Keskin bir tarz değişikliğine gitmeyi hiç düşündünüz mü? Sizi bir gün kısacık ve siyah bir saçla görebilecek miyiz?" sorusuna İvana Sert, esprili bir şekilde "Siz benim bu halimden sıkıldınız mı? Saçlarımızı kesmenin zamanı geldi" diye karşılık verdi. Daha sonra "Survivor'a katılacak mısınız?" sorusuna da Sert, Survivor'ı takip etmediğini belirterek, "Televizyon izlemiyorum. Ondan dolayı takip etmiyorum. Yoksa çok güzel bir program. Survivor'dan bana teklif geldi ama kabul etmedim. Çünkü Ateş'i bırakamıyorum" şeklinde konuştu. - Samsun

YORUMLAR

  • 0 Yorum