Trendyol 1. Lig'de 30. hafta mücadelesinde Göztepe, deplasmanda Tuzlaspor ile karşılaştı. Mücadelenin ilk yarısından gol sesi çıkmadı. İkinci yarıya iyi başlayan ev sahibi ekip Togui'nin 58. dakikada kaydettiği golle 1-0 öne geçti. Göztepe'nin bu gole cevabı gecikmedi. Dakikalar 63'ü gösterirken Lundqvist skora dengeyi getirdi. Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve mücadele 1-1'lik eşitlikle sonuçlandı. Sarı kırmızılılar bu sonuçla birlikte puanını 60'a yükseltti ve ikinciliğini korudu.
Göztepe, Tuzla deplasmanında 1 puana razı oldu
Trendyol 1. Lig'in 30. haftasında Göztepe, deplasmanda karşılaştığı Tuzlaspor ile 1-1 berabere kaldı.
![Göztepe, Tuzla deplasmanında 1 puana razı oldu](https://www.gazetemizmir.com/images/haberler/2024/04/goztepe-tuzla-deplasmaninda-1-puana-razi-oldu.jpg)
14 Nisan 2024 - 15:58
YORUMLAR